Νέοι Αθλητές της Νίκης - Α.Ο. Άνω Λεχωνίων 2-1

Με σκορ 2-1 ηττήθηκε η ομάδα μας στο παιχνίδι με τους Νεους Αθλητές Νίκης .
Η ομάδα μας βρέθηκε πισω στο σκορ στο 45’ λεπτο , ισοφάρισε με γκολ φαουλ του Επιτροπάκη στο 63’ αλλα βρέθηκε πισω στο σκορ στο 96’ στη τελευταια φαση του αγώνα. Φευγουμε με πολλά παράπονα απο τη διαιτησία του Β’ βοηθού κ. Φωτίου και της διαιτητή κ. Καρβούνη αφου σε φάση στο 94λεπτό και με το σκορ στο 1-1 παίκτης μας βρέθηκε στο έδαφος με ανοιγμένη μύτη υστερα απο αγκωνια που δεχθηκε εντος της περιοχής . Το πέναλτι ως εννοια μάλλον οι συγκεκριμενοι δεν το γνωριζουν . Δυστιχώς η ευτυχώς η διαιτησία χρειάζεται ‘’ δυνατο στομάχι και αντικειμενικότητα ‘’ , οπως είχε ο Α’ βοηθός κ. Δημητράκης τον οποίο και συγχαίρουμε .
Ευχαριστουμε πολυ την ομαδα των Νεών Νίκης για τη φιλοξενεία και τους ευχόμαστε καλή επιτυχια στο πρωτάθλημα .